Menu
Menu
De geschakelde watervilla is geschikt voor 8 personen. De keuken is voorzien van onder andere inductiekookplaat, een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, een vaatwasser en een koffiecupapparaat. In de villa zijn 4 slaapkamers, met in totaal 6 eenpersoonsboxspringbedden en 2 gestapelde bedden. 3 slaapkamers zijn boven en 1 slaapkamer is beneden. Er zijn 2 badkamers boven. De ene badkamer heeft een inloopdouche en de andere badkamer heeft een bad met douche. Er zijn 2 aparte toiletten. Er zijn 2 parkeerplekken voor jouw auto’s bij het vakantieverblijf en je kunt gratis gebruikmaken van wifi.
De villa is gelegen aan het water en beschikt over 3 ruime zonneterrassen en een privésteiger. Wil je een boot aanmeren bij de Villa? Vergeet niet de gratis Bootdoorgang Veerse Wende/Veerse Meer bij te boeken bij stap 2 extra’s.
Omgeving
Arnemuiden is een Nederlandse stad in de gemeente Middelburg in de provincie Zeeland en ligt op het voormalig eiland Walcheren. Arnemuiden, Erremuu, is vooral bekend van het lied ‘De klok van Arnemuiden’. Het wordt nog steeds als vissersdorp bestempeld, hoewel er al jaren geen haven meer is.
Arnemuiden is een van de laatste dorpen in Zeeland waar nog klederdracht wordt gedragen. Het bepaald niet meer het straatbeeld maar als je goed oplet kom je nog bewoners in dracht tegen. Zeker tijdens feestdagen zoals de jaarlijkse Visserijdag.
Tijdens de jaarlijkse Visserijdag in Arnemuiden kun je alles zien dat met de traditionele (garnalen)visserij in het dorp te maken heeft. Er zijn demonstraties van netten knopen, garnalen pellen en je kunt gratis lekker vis eten.
Bezienswaardigheden
– Molen Nooitgedacht
– Sculptuur Arnemuidse visleurster voor de dorpskerk
– Museum Arnemuiden
– Historische Scheepswerf C.A. Meerman
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.