Menu
Menu
Speelpark Oud Valkeveen ligt in een prachtig, bosrijk natuurgebied tussen Huizen en Naarden. Al c.a. 95 jaar is het een paradijs voor kinderen die van ‘gewoon lekker spelen’ houden. Het park heeft een grote speelweide, een theater, een eigen strand aan het Gooimeer en voor de volwassenen voldoende plekken om te genieten van de zon en de natuur. Zelfs bij minder mooi weer, kun je hier heerlijk spelen in een van onze overdekte attracties.
Daarnaast beschikken we over een prachtige indoor speelhal van 1500 m2 en een echte bioscoop waar leuke kinderfilms en series draaien. Het park is geschikt voor kinderen van alle leeftijden, waaronder peuters en kleuters, waarvoor het speelgedeelte ‘Miniland’ is ontwikkeld. In het theater zijn dagelijks interactieve shows te zien en je kunt je de hele dag vermaken in meer dan 50 attracties en speeltoestellen. Kom dus maar snel spelen!
Op het parkterrein zijn naast een speeltuin met grasveld en een strand aan het Gooimeer ook diverse mechanische attracties (onder andere botsauto’s, een achtbaan en boemeltreintje). Ook zijn er zandbakken, ballenbaden, speeltoestellen en trampolines. In de loop der jaren is het uitgebreid met een indoorspeelhal, een restaurant, een nieuwe kabelbaan en een vuurtoren met glijbaan en uitzicht over het Gooimeer. Er kan gewaterfietst worden in de vijver. Het park is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Honden worden niet toegelaten.
Omgeving
Naarden is een stad en voormalige gemeente in het Gooi in de Nederlandse provincie Noord-Holland. Per 1 januari 2016 is de gemeente met Bussum en Muiden samengevoegd tot de nieuwe gemeente Gooise Meren.
Naarden-Vesting kreeg in 1351 stadsrechten en is daarmee tot op de dag van vandaag de enige stad in het Gooi. Vanwege de strategische ligging werd Naarden in de 16e eeuw een militaire vesting en onderdeel van de Hollandse Waterlinie. In de 17e eeuw kreeg het zijn kenmerkende en prachtig bewaard gebleven stervormige plattegrond met dubbele omwalling, poortgebouwen en bastions. Het hele stadje ademt dit militaire verleden.
Naarden is meer dan alleen (geschiedenis van) de vesting. Ontdek deze prachtige pittoreske stad! U kunt er lekker winkelen, heerlijk eten en genieten van cultuur bij de galeries en musea. En brengt u vooral ook een bezoek aan het Arsenaal!
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.