Menu
Menu
Camping Landal Sluftervallei is gelegen op het waddeneiland Texel en grenst aan natuurgebied De Slufter en de Eierlandse Duinen. De campingplaatsen van Camping Landal Sluftervallei liggen tussen de duinen en beschikt over kampeerplaatsen voor caravans, tenten, en campers. Voor extra comfort kunt u kiezen voor een stacaravan of safaritent. Het strand op circa 2 km afstand. De camping heeft een binnenzwembad met glijbaan, tennisbaan, minigolfbaan, tafeltennistafel, bowlingbaan, en sportveld. Voor kinderen is er een peuterzwembad, animatieprogramma, speeltuin, springkussen en recreatieruimte.
Omgeving
De Cocksdorp is een dorp in de gemeente Texel in de provincie Noord-Holland. In 1836 telde het dorp 323 inwoners en in 2009 ca. 590.
De Cocksdorp is het jongste en meest noordelijke dorp van het Nederlandse waddeneiland Texel. De Cocksdorp ligt aan het einde van de Postweg, een doorgaande route in de Eierlandse polder die het dorp verbindt met de rest van het eiland en met de veerhaven bij ‘t Horntje. Bij strandpaal 33 meert het voetgangersveer naar Vlieland aan.
Ooit was er weinig te beleven maar tegenwoordig is De Cocksdorp een gezellig ontmoetingspunt voor jong en oud. Achter de dijk ligt de Waddenzee. En hét symbool van Texel bevindt zich in de nabijheid: de vuurtoren! De ruim 150 jaar oude vuurtoren is bijna 35 meter hoog. Tegenwoordig is de toren ingericht als museum met een interessante expositie op de weg naar boven. Daar wacht een fenomenaal uitzicht over de Wadden. Rond de noordpunt ontmoeten Wadden- en Noordzee elkaar. Daardoor is er een gevaarlijke stroming en is zwemmen verboden.
Het noordelijk duingebied is uitdagend met veel mooie wandelroutes. Het biedt onderdak aan veel (zeldzame) vogelsoorten. Niet voor niets is in De Cocksdorp een Vogelinformatiecentrum gevestigd. Regelmatig zijn er vogelexcursies. Een leuke dagtocht is de boottrip naar buureiland Vlieland met De Vriendschap. Op Vlieland kunt u fietsen huren en het eiland verkennen. Maar natuurlijk heeft De Cocksdorp zelf ook leuke activiteiten. Zoals een bezoekje aan ijsboerderij Labora, net buiten het dorp.
Het dorp zelf heeft diverse winkeltjes en leuke restaurants en terrassen. In de zomer is op donderdag de Durpermarkt.
Heerlijk park in de duinen, huisje is heel schoon en netjes, modern ingericht en alle voorzieningen is er in huis. Park is netjes en schoon, veel konijnen in de duinen gezien. Receptie is vriendelijk en behulpzaam. Brasserie concept vind je op alle parken dus bij ons bekend, heerlijk gegeten daar. Zwembad geen gebruik van gemaakt omdat in de omgeving zoveel te doen is.