Menu
Menu
Vakantiehuis De Bunker is geschikt voor zes personen en is gelegen in Julianadorp. Het vakantiehuis ligt wat teruggetrokken, niet in de duinen maar aan de rand van Julianadorp, dichtbij het kanaal en de spoorlijn. Deze bunker werd in 1942 gebouwd als onderdeel van een extra verdedigingswal ten zuiden van Den Helder, die ook een aanval over land moest kunnen tegenhouden.
De woonkamer met open keuken heeft vrij uitzicht op het westen (zonsondergang!). Verder zijn er drie slaapkamers, en een badkamer met gescheiden toilet.
In het huis staat een spelletjeskast gevuld met een inhoud voor elke leeftijd. Er is een speelweide, met verschillende speeltoestellen. De trampoline zorgt voor extra vergezichten. Verder kun je samen jeu de boules spelen (oftewel pétanque), pingpongen of gewoon een balletje trappen. Er is tevens een Finse sauna. Deze is optioneel bij te boeken.
Er mogen ( tegen een vergoeding ) max 4 honden mee. De omheinde tuin zorgt ervoor dat de honden niet weglopen. Verder is het een vuurwerkvrij vakantiehuis.
Omgeving
Julianadorp is een dorp in de gemeente Den Helder in de kop van de provincie Noord-Holland, ongeveer 5 kilometer ten zuiden van de hoofdplaats van de gemeente, Den Helder. Door de ligging vlak aan zee en de vele zonuren is Julianadorp een toeristisch oord. Julianadorp biedt alle accommodaties die u voor uw vakantie nodig heeft. Zo zijn er oa. volop mogelijkheden om te watersporten, is er een golfbaan en een overdekt subtropisch zwembad. Het dorp beschikt daarnaast over verschillende winkelcentra, eetgelegenheden en andere horeca.
In de omgeving van Julianadorp vind je verschillende bewaakte stranden, waar je veilig kunt zwemmen in het koele zeewater. Alle stranden hier zijn zandstranden, waarop je comfortabel kunt liggen. In de winter is het strand geliefd bij wandelaars die even goed willen uitwaaien. Ook honden zijn welkom op het strand. De duingebieden in de Noordkop zijn gevarieerd. Bij Julianadorp vind je een smalle strook duinen, begroeid met helmgras.
Ten noorden van Julianadorp kun je wandelen in de bosrijke Donkere Duinen, in de uitgestrekte Grafelijkheidsduinen en in het waterrijke natuurgebied Mariëndal. Huisduinen is een mooi, stil kustplaatsje met een historisch fort. Ten zuiden van Julianadorp vind je het gezellige dorp Callantsoog en het bijzondere natuurgebied Het Zwanenwater. In de omgeving is veel historie bewaard. Typisch zijn de piramidevormige stolpboerderijen en de vele huisjes met rode daken en houten gevels. Schagen heeft een kasteel, een mooi marktplein en op donderdagen in de zomer een folkloristische markt. Op het voormalige eiland Wieringen kun je oude dorpjes bekijken en fietsen over heuvels met uitzicht op de Waddenzee en het Amstelmeer.
De Kop van Noord-Holland verken je het beste vanuit Julianadorp. Voor meer informatie over Julianadorp en de omgeving kun je terecht bij het TIP.
Het Toeristische Informatie Punt Julianadorp aan Zee zit op de nieuwe locatie bij Landal Ooghduyne aan de Van Foreestweg 20 in Julianadorp.
Heerlijke dagen gehad en komen hier zeker terug. Warm welkom door eigenares Sandra die ook nog een leuk welkomstpakketje had klaargezet. De bunker was super gemeubileerd en we kwamen aan niets tekort. Unieke ervaring op een uniek plekje. Hondvriendelijk!