Menu
Menu
Boerderijcamping Op den Diesdonk bevindt zich achter de karakteristieke langgevelboerderij en loopt over in de bossen. Maak rustig een keuze uit een staanplaats op een van de ruime velden. Een apart speelterrein met een airtrampoline, grote zandbak, trampolines, skelters en diverse speeltoestellen staan garant voor volop kinderplezier. Tijdens uw verblijf kunt u zich vermaken met een heerlijke wandeling in het aangelegen bos of genieten van de paarden en alpacas in de paardenwei. Op het hele terrein is een goed en snel gratis WiFi-signaal!
Met meerdere kampeervelden, appartement en peelhutten in de maten medium, XL en XXL heeft u voldoende boekingsmogelijkheden. Ook kunt u uw dagen in sfeer doorbrengen in een van onze 2 tweepersoons pipowagens. Verder beschikken we over 6 ruime camperplaatsen voorzien van elektra, water en afvoer.
Meer privacy? Dat is ook mogelijk, want wij beschikken over luxe privé sanitairs. Met toilet, douche en wastafel met spiegel, alleen voor uw eigen gezin.
Dus zoekt u een gezellige, sfeervolle locatie voor een of meer overnachtingen, dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Omgeving
Wie Asten zegt, zegt klokken. Vandaar dat een bezoek aan Asten niet compleet is zonder een kijkje te nemen bij het Museum Klok & Peel. Maar Asten is natuurlijk veel meer dan alleen klokken, wat dacht u van ons prachtige natuurgebied De Peel, een heerlijke omgeving die bij uitstek te voet of per fiets uitstekend te verkennen is. Kom naar Asten en laat u verrassen door de prachtige Peelstreek die bekend staat om haar cultuurhistorie. Maar ook voor de Brabantse gezelligheid bent u in Asten aan het juiste adres, wat dacht u van de leuke terrasjes, cafés en eetgelegenheden? U bent van harte welkom in Asten, Heusden en Ommel!
In Asten treft u een gevarieerd winkelaanbod aan. Van kledingwinkels tot kado- en speciaalzaakjes en van landelijke ketens tot kleine boetiekjes. Het centrum van Asten kent twee winkelcentra; Het Kompas en het overdekte Midas Winkelcentrum, dus ook bij slecht weer bent u van harte welkom in Asten. Heerlijk snuffelen kan op onze veertiendaagse markt en even bijkomen met een lekker hapje of drankje kan bij de gezellige horeca die Asten rijk is. U bent van harte welkom in Asten, Heusden en Ommel!
Op de gezellige weekmarkt die in elke even week plaatsvindt in Asten tref je een diversiteit van kraampjes aan. Hier is je Euro soms nog een daalder waard. Behalve de weekmarkt worden er in Asten, Heusden en Ommel ook regelmatig rommelmarkten of vlooienmarkten georganiseerd. Asten is van alle markten thuis.
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.