La Bienvenue heeft 2 vakantiewoningen in Venlo. Elk voor 2 pers. Volledig ingericht, verwarmd zwembad, rust en ruimte. Ontbijt optioneel.
Meer informatie
Menu
Menu
La Bienvenue heeft 2 vakantiewoningen in Venlo. Elk voor 2 pers. Volledig ingericht, verwarmd zwembad, rust en ruimte. Ontbijt optioneel.
Meer informatieDeze B&B voor max 2 pers. ligt tegen de bosrand aan in het Limburgse Melick. Veel wandelmogelijkheden in de omgeving.
Meer informatieB&B Holset70 ligt in Lemiers, en biedt uitzicht op de tuin, gratis WiFi en gratis privéparkeergelegenheid. Ontbijt ook voor dieetwensen.
Meer informatieThe Project is een B&B met vier kamers in Heerlen. Op loopafstand van het centrum. Ingericht met kunst van plaatselijke kunstenaars.
Meer informatieB&B Aan de Itterbeek is gelegen in Ittervoort en is geschikt voor 2-4 personen. Er is een privé sauna aanwezig.
Meer informatiede B&B voor 2 personen is gelegen aan een landweg in Heythuysen. Veel wandelmogelijkheden, zowel in de natuur als door de streek.
Meer informatieDe voormalige fruitbewaarschuur is omgetoverd tot een B&B voor 2 personen in een authentieke sfeer. Gebruik van biologische producten.
Meer informatieB&B Villa Witte Lelie in Mechelen is een villa met 3 appartementen. Villa Witte Lelie werd rond 1780 gebouwd als een vakwerkboerderij.
Meer informatieBij B&B Leudal In Haelen kunt u kiezen voor een ruime kamer met daarbij een sauna (infraroodcabine) of een kamer met whirlpool en stoomdouche.
Meer informatieB&B Bij Tante Toos met 2 kamers is een knusse eigentijdse B&B in een oude vakwerkmolen. Honden welkom.
Meer informatieB&B ZieZo in Venray staat in de achtertuin van een vrijstaande woning en bestaat uit een ruim 3 kamer-gastenverblijf. Geschikt voor 2-4 personen.
Meer informatieB&B Bie Janssen in Elsloo heeft 8 kamers en 1 familiekamer. De kamers zijn landelijk en sfeervol ingericht. Luxe boxspring van 1.60 meter bij 2.00 m.
Meer informatie