Dit natuurhuisje ligt midden tussen de weilanden met bos op de achtergrond. Er is een grote tuin met een mooi uitzicht. In de wei voor het huis lopen twee ezels. In het bos begint gelijk een wandelroute: de Ockhorstroute, het mooiste ommetje van Gelderland. Er is WiFi, maar niet optimaal. Het kleinste stadje Bronkhorst is maar zeven kilometer. Vanuit Vorden kan de Achtkastelenroute gefietst worden van ongeveer 34 kilometer. Een voetbalveldje is ook aanwezig.
Omgeving
Wichmond is een dorp in de gemeente Bronckhorst, in de Nederlandse provincie Gelderland. Het ligt tussen Zutphen, Hengelo, Vorden, Vierakker en Baak in. In 2005 zijn diverse gemeenten gefuseerd Hierdoor valt Wichmond nu onder de gemeente Bronckhorst. In de Gemeente Bronckhorst ligt het plaatsje Bronkhorst, bekend als het kleinste stadje van Nederland, bijzonder mooi met talrijke oude winkeltjes en bezienswaardigheden. Hengelo (gld) is bekend door de historische paardemarkten. Vorden staat bekend om de kastentochten, dit zijn mooie fietstochten van kasteel naar kasteel. Vorden is een gezellig toeristisch dorpje met leuke terrasjes.
In de zomermaanden worden er verschillende plaatsen braderieen en zomerfeesten georganiseerd. De vvv organiseren verschillende fietstochten en leuke avonden voor de toeristen.
Het natuurhuisje grenst aan een bijzonder landgoed, een aaneenschakeling van weilanden en akkers, gescheiden door houtwallen, bosjes en lanen. Plaatsen als Vorden, Zutphen en Doesburg liggen op vijf, tien en vijftien kilometer afstand. In de omgeving zijn veel mogelijkheden om te fietsen en te wandelen. In Ruurlo en Gorssel kan Museum More bezocht worden.
Er zijn nog geen beoordelingen. Schrijf als eerste er een.