Toeristen Informatie Nederland

Speelbos Hossebos, Drogeham

Heerlijk gratis ravotten

Rated 4,0 out of 5
24 juli 2023

Dit speelbos is erg leuk voor kinderen. Met eigen eten en drinken een leuke dag gehad waardoor ze s’avonds lekker moe waren en na de dag doorgenomen te hebben lekker sliepen.

Linda en kids

Gratis Natuurbos

Rated 4,0 out of 5
9 juli 2023

Dit speelbos is 1 hectare groot en er zijn 6 speelpoelen met water. Iedere speelpoel is weer anders. Voor de wat oudere kinderen is er een junglebrug en een spinnenwebnet; voor de jongere een waterspiraal met zand en een steiger waarop je met schepnetjes kunnen vissen. In het speelbos Hossebos mag je ook bramen plukken. Droge kleren zijn een aanrader om mee te nemen!

Let op: Alleen geschikt voor de echte survivalaars Het parkeren is niet erg goed aangegeven. (Volg de wegwijzers totdat je bij een lange zandweg komt en niet verder kunt met de auto, zoek een plekje voor de auto en loop het zandpad af.) Verder is het vrij verwilderd allemaal.

Jan Anita

Plaats een review