Menu
Menu
Camping de Gouwe Stek is gelegen in Bovenkarspel en heeft kampeerplaatsen voor caravan, tent of camper. Voor campers zijn er verharde plaatsen met grastegels. De camping is voor campers het hele jaar geopend, in de wintermaanden dient u wel zelfvoorzienend te zijn. Camping de Gouwe Stek heeft verschillende velden. Voor iedereen is er een plek naar behoefte. Op alle plaatsen is het mogelijk elektra te gebruiken, sommige plaatsen hebben een eigen kraantje met stromend water en afvoer, dat zijn de comfortplaatsen. De 3 sanitairgebouwen die de camping telt zijn allen voorzien van ruime douches en toiletten.
Op de camping is een gezellig Boetje: de Konkelboet, waar iedereen vrij gebruik van mag maken. Hiernaast zijn er schommels, fietsjes en skelters, en diverse andere speeltoestellen. Op vrijwel alle veldjes is een speeltoestel voor de kleinere kinderen, zodat ze lekker kunnen spelen en u ze vanaf uw plekje goed in het oog kunt houden. Voor de grotere kinderen is er een groot piratenschip, volleybal- en voetbalveld en meerdere speeltoestellen. Op bijna elk veld staat een speeltuintje. Ook zijn er sportvelden, fietsjes, trekkertjes en skelters. En er is een kampvuurplaats, waar je met je ouders een vuurtje kunt stoken! Of neem je hengel mee, en vang een vis bij de speciale vissteiger.
Wij zijn een camping die geschikt is voor kinderen tussen de 0 en 14 jaar.
We werken met het thema Fien en Teun. De kinderen tussen 4 en 8 jaar krijgen een boekje met een speurtocht en opdrachtjes. Als ze dat gedaan hebben kunnen ze hun ontdekkingsdiploma ophalen.
In de mei-, en zomervakantie is er kleinschalige animatie zoals knutselen, disco, kampvuur, vossenjacht, waterfeest, strijkkralen, oud hollandse spelletjes etc.
Voor kampeerders zonder kampeermiddel is het mogelijk om een huur accommodatie te huren.
Honden zijn welkom!
Omgeving
Bovenkarspel is een dorp in de gemeente Stede Broec, in de regio West-Friesland, in de provincie Noord-Holland. Het dorp heeft bijna 10.725 inwoners, maar de bebouwing van Bovenkarspel is vandaag de dag volledig samengesmolten met die van Grootebroek, zodat beide dorpen in feite één woonkern vormen. Het gemeentehuis van de gemeente Stede Broec alsmede beide treinstations van de gemeente liggen op het grondgebied van het oude Bovenkarspel. Bovenkarspel was, tezamen met Broekerhaven, tot 1 januari 1979 een zelfstandige gemeente.
Ten noorden van het dorp ligt het natuur- en recreatiebos Het Streekbos, waar ook de Westfriese afdeling van de natuurvereniging IVN zit.
Bovenkarspel is internationaal bekend door de tot en met 1999 gehouden bloemenshow de Westfriese Flora. Daar is destijds ook speciaal het nog steeds bestaande treinstation Station Bovenkarspel Flora voor aangelegd. Het andere treinstation ligt vlak bij Grootebroek en heet daarom Bovenkarspel-Grootebroek. Bij dat station ligt ook het gemeentehuis van Stede Broec en het grote winkelcentrum Streekhof, dat een regionale functie vervult.
Aardige behulpzame eigenaren. Super schoon en goede sanitaire voorzieningen. De faciliteiten worden met veel zorg en aandacht onderhouden, dat zie je aan alles. Er is zelfs een aparte toilet voor de kleintjes. De familiedouche was erg fijn om de kinderen te kunnen afspoelen. Er zijn leuke speelveldjes voor de kinderen. Het kampvuur met marshmallows op donderdag was een toppertje, zo ook het voorlezen van een Fien en Pien verhaal. Paar minuten fietsen van een bos met hondenstrandje en in minder dan 10 minuten in het mooie stadje Enkhuizen. Blote voeten pad en Streekbos (zwemmen, strand en klimpark) zijn super en dichtbij. Zeker een plek om terug te keren. Kortom 5 sterren zeker!