Menu
Menu
Landgoed Huize Bergen ligt verstopt in de bossen op een 7,5ha groot park, inclusief een vogeleiland en vijver. De authentieke bouwstijl en de sfeervolle ambiance zorgen voor een onvergetelijk verblijf. Het hotel bestaat uit 7 verschillende indrukwekkende panden, waaronder een koetshuis en een monumentale villa. Daarnaast wordt het hotel omgeven door mooie natuurgebieden, maar ook de Brabantse stad Den Bosch ligt op slechts 10 autominuten! In de zomerperiode kan je zelfs een verfrissende duik nemen in het natuurbad IJzeren man in Eindhoven.
De 80 hotelkamers van Landgoed Huize Bergen liggen verspreid over verschillende gebouwen. De kamers beschikken allemaal over een eigen badkamer incl. toiletartikelen, gratis wifi, televisie en er zijn ook kamers met extra lange bedden! Het restaurant is gevestigd in de monumentale villa, waar je dagelijks van de heerlijkste gerechten kunt genieten. Hier vind je eveneens de bar. Daarnaast wordt het hotel omgeven door prachtige tuinen en is er een heerlijk terras met een waanzinning uitzicht.
Omgeving
Wil je van de natuur genieten? Maak dan een waanzinnige fietstocht door Nationaal Kamp Vught of wandel over de Vughtse Heide. En vergeet Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen niet. Voor een dag cultuur snuiven en eindeloos shoppen kan je terecht in het gezellige Den Bosch. Bewonder de historische binnenstad ook vanaf het water en kies voor een rondvaart door de Binnendieze. Heb je nog niet genoeg van de Brabantse steden? Neem dan ook een kijkje in Eindhoven. Waarna je heerlijk kan ontspannen op een van de vele terrassen!
Bezienswaardigheden:
There are no reviews yet. Be the first one to write one.